OPIS INWESTYCJI:
Tuż przy granicy Warszawy w kierunku Piaseczna, w odległości 2,5 km od ulicy Puławskiej powstało nasze kolejne osiedle domów jednorodzinnych.

Dogodna komunikacja:
Od Warszawy, do tras Krakowskiej przez Magdalenkę, możliwość szybkiego dojazdu koleją (stacja Nowa Iwiczna) do Warszawy lub Piaseczna, niedaleko budowanej trasy N-S, bliskość infrastruktury handlowej (CENTRUM / JANKI, AUCHAN, LEROY MERLIN / MYSIADŁO).

SIEDLISKO KONWALIE 3 trzecia nasza inwestycja w tej okolicy. Uzupełniając ofertę SIEDLISKA KONWALIE I SIEDLISKA KONWALIE 2 wprowadziliśmy do sprzedaży nową inwestycję. Aby sprostać Państwa wymaganiom oferujemy:
- apartamenty o pow. 86m2; 80m2; 77m2; 73m2; 71m2; 64m2 w zabudowie willowej.

Większa część lokali to 3 i 4 pokojowe apartamenty, z dużą przestrzenią dzienną, dopracowanym układem funkcjonalnym. Część dzienna połączona z ogródkiem (apartamenty na parterze sprzedajemy z ogródkami) lub wygodnym balkonem 180 cm głębokości (dotyczy lokali na parterze). Niska, przyjazna zabudowa połączona ze świeżą estetyką jest dużym atutem tego osiedla. Na terenie osiedla powstanie skwer dla najmłodszych mieszkańców.

Mimo że kupujecie Państwo w przystępnej cenie lokale, możecie korzystać z uroków dzielnicy willowej na przedmieściach Warszawy. Oferowane przez nas SIEDLISKO KONWALIE 3 to wybór dla tych którzy nie widzą się w stłoczonych blokach warszawskich sypialni.